MIŚ KUDŁATEK

Emocje to coś, co rodzi się w naszym sercu, poprzez różne sytuacje i okoliczności, których jesteśmy uczestnikami. Ich źródłem jest wszystko co nas otacza. Emocje nie są ani dobre, ani złe. Każdy ma prawo czuć się szczęśliwy, jak i zły. Od samego rana dzieci pokazywały swoje emocje. Bawiły się kostką z emocjami i odzwierciedlały emocje dzieci przedstawionych na zdjęciach. Robiły to bardzo profesjonalnie:) Następnie opisywały obecną porę roku – JESIEŃ. Stwierdziły że najfajniejsze jest zbieranie kolorowych liści i kasztanów. Dziś też dzieci poznały nowego bohatera bajek „Misia Kudłatka”. Po obejrzeniu bajki „W parku” rozmawiały na temat zwierząt, które można spotkać w parku. Stworzyły również zasady tam obowiązujace. Pingwinki kolorowały, wyklejały włóczką postać Kudłatka. To był już czwarty dzień przygód dzieci z bajkami. A co przedszkolaki czeka jutro? Na pewno też będzie ciekawie:)

• Zespół Szkolno – Przedszkolny nr7

Przedszkole Nr 23,