MIŚ

Jest sympatyczny i mięciutki. Każdy kojarzy go z dzieciństwa, a także z późniejszych lat. Pluszowy miś to klasyczna zabawka i ulubieniec dzieci. Misie są popularne również wśród dorosłych – uroczy pluszak to bardzo często wybierany prezent dla bliskiej osoby, który wyraża wdzięczność, gratulacje, sympatię czy miłość. Miś niejedno ma imię. Może to być klasyczny niedźwiadek o brązowym futerku, żółty miś o małym rozumku albo maskotka innym, ulubionym kolorze. Bury miś, biały niedźwiadek polarny albo zabawna panda. Miś w kubraczku albo z kokardą. Misie są bardzo różne, ale sentyment do ukochanej pluszowej zabawki – niezmienny. I ponadczasowy – jak sam miś. My też mamy swoje misie, które wykonaliśmy własnorecznie:)

• Zespół Szkolno – Przedszkolny nr7

Przedszkole Nr 23,