Dla rodziców na czas zawieszenia zajęć w przedszkolu.

Obecnie zajęcia w przedszkolu nie odbywają się ale chciałybyśmy pomóc Państwu „przetrwać” ten trudny czas. Zgodnie z zaleceniami powinno się zostać w domu. Dobrze wiemy, że zbyt długie przebywanie w jednym miejscu może być męczące, właśnie dlatego chciałybyśmy zaproponować Państwu jak można spędzić ten czas miło i przyjemnie.
W zakładce WYDARZENIA  będziemy na bieżąco zamieszczać dla Państwa pomysły, z których można korzystać, aby umilić ten czas sobie i dzieciom. Miło by było gdyby podczas tej przymusowej kwarantanny dzieci nie tylko siedziały przed telewizorem, komputerem czy telefonem, ale również porobiły coś ciekawego i twórczego.
Zachęcamy również do grania w gry planszowe, które świetnie rozwijają i uczą zdrowej rywalizacji. No i oczywiście „obowiązkowo” czytanie przed snem. To taka nasza propozycja.
Od 2 kwietnia do naszej grupy dołączy nauczycielka pani Monika, która będzie pracowała z Państwa dziećmi.
Zachęcamy rodziców do kontaktu i wysyłania zdjęć zrobionych prac plastycznych, czy wykonanych zadań na e-mail nauczycielek : Marzena Sękowska marzenaonline07@gmail.com i Monika Nowak monika-nk@wp.pl dziękujemy i pozdrawiamy.