PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzień 19 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy „Pingwinki”. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności dając tym samym dowód jak już dużo potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, gra na instrumentach i taniec. Następnie odbyło się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiatkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania i medal. Po części oficjalnej przedszkolaki udały sie na słodki poczęstunek przygotowany specjalnie dla nich. Dla przedszkolaków dzień pasowania był wielkim przeżyciem:)

• Zespół Szkolno – Przedszkolny nr7

Przedszkole Nr 23,