„TANIEC TO RUCH, RUCH TO ŻYCIE”

Nasze pociechy zaczęły uczęszczać na  tańce. Zajęcia taneczne prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z Klubu Tańca Sportowego ” FALA”, którzy  nie tylko kochają taniec, ale przede wszystkim lubią pracować z dziećmi. Program nauczania został specjalnie przygotowany dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zajęcia są prowadzone w sposób dynamiczny i bardzo atrakcyjny dla dzieci tak, aby poprzez zabawę uczyć i zaszczepiać w dzieciach chęć do tańca. Dzieci na zajęciach uczą się:

– tańca towarzyskieg (samba, cha-cha, jive, paso-double, rumba, walc angielski, walc wiedeński, tango),

– tańca współczesnego (układy do popularnej muzyki dyskotekowej, rock and roll, hip-hop, zumbae dla dzieci),

Zajęcia te są doskonałą zabawą dla dzieci, a przy tym wpływają na poprawę koordynacji ruchowej i uczą dzieci panować nad własnym ciałem. Nauka odbywa się jeden raz w tygodniu przez pół godziny zegarowej.

Dodatkowym atutem jest “Międzyprzedszkolny Turniej Tańca” dla przedszkolaków na zakończenie sezonu, gdzie dzieci mogą zaprezentować zdobyte umiejętności, a rodzice podziwiać swoje pociechy.

Mamy nadzieję że wśród naszych przedszkolaków wyrośnie tancerz lub tancerka, którzy będą zdobywać nagrody na różnych parkietach tanecznych:)

• Zespół Szkolno – Przedszkolny nr7

Przedszkole Nr 23,