DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Jak co roku, w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki od rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyłych Babcie i Dziadków powitała pani dyrektor i złożyła życzenia z okazji Ich święta. Mieli oni okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanym dla nich programie artystycznym.  Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Na koniec uroczystości przedszkolaki wręczyły babciom i dziadkom upominki. Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Dzień Babci i Dziadka to doskonałe okazja do kształtowania w przedszkolakach uczuć miłości, dobroci i szacunku. Dla tych wartości warto podtrzymywać to rodzinne święto.

Jest to dzień pełen wzruszeń i radości oraz dobrej zabawy.

biuro@przedszkole23gda.pl