Dzień misia

25 listopada w makowskim przedszkolu, jak co roku, przedszkolaki obchodzą bardzo ważne święto wszystkich dzieci- Dzień pluszowego Misia.
W tym roku, niestety, misie nie mogły przybyć osobiście z dziećmi do przedszkola, ale mimo tego nie przeszkodziło naszym przedszkolakom w uroczysty sposób uczcić ich święto. Pani przygotowała dla swoich przedszkolaków wiele atrakcji. Na początku dzieci wysłuchały opowieści o historii powstania pluszowego misia, następnie były ulubione zabawy ruchowe. Każdy przedszkolak wykonał piękne prace przedstawiające ukochane pluszaki. W użyciu były papierowe talerzyki, farby plakatowe oraz koła origami. Wspaniałą atrakcją okazała się również domowa sesja zdjęciowa z misiem.

• Zespół Szkolno – Przedszkolny nr7

Przedszkole Nr 23,