EKOLOGICZNY FESTYN RODZINNY

Na koniec maja jak co roku w naszym przedszkolu odbył się EKOLOGICZNY FESTYN RODZINNY. Na licznie przybyłe rodziny czekało wiele atrakcji przygotowanych przez nauczycielki. Festyn rodzinny rozpoczął pokaz mody ekologicznej. Pomysłowość rodziców przerosła najśmielsze oczekiwania. Takiej ekologicznej mody jeszcze to przedszkole nie widziało. Następnie każda grupa zaprezentowała krótki program artystyczny przygotowany dla mamy i taty. Oprócz wierszy i piosenek nasza grupa przygotowała taniec za który dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. W czasie festynu zostały ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego „Ciekawe zakątki Gdańska”. I miejsce zajęła Nina, II miejsce Marcel , a III miejsce Natan. Dzieci mogły wziąć udział w malowaniu twarzy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się sportowe gry, w których dzieci mogły popisać się zręcznością i zwinnością wygrywając atrakcyjne nagrody. Największym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, w której główną wygraną była koszulka Lechii Gdańsk z podpisami piłkarzy. Rodzice licytowali też obrazy, karnety do kosmetyczki, parasole, karnety na place zabaw dla dzieci. Dochód z loterii przeznaczamy na zabawki dla dzieci. Panie kucharki zadbały również o apetyt gości przygotowując pyszną grochówkę,  kiełbaski na ciepło, sałatkę cezar, zapiekane parówki, chleb ze smalcem i ogórki małosolne. Kawiarenka oferowała ciasta własnoręcznie upieczone przez rodziców.

W miłej atmosferze czas festynu  szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za cudowną zabawę!!

biuro@przedszkole23gda.pl