Dla rodziców na czas zawieszenia zajęć w przedszkolu

Drodzy Państwo

Obecnie zajęcia w przedszkolu nie odbywają się ale chciałybyśmy pomóc Państwu „przetrwać” ten trudny czas.  Zgodnie z zaleceniami powinno się zostać w domu. Dobrze wiemy, że zbyt długie przebywanie w jednym miejscu może być męczące, właśnie dlatego chciałybyśmy zaproponować Państwu jak można spędzić ten czas miło i przyjemnie.
W zakładce  WYDARZENIA będziemy na bieżąco zamieszczać dla Państwa pomysły, z których można korzystać aby umilić ten czas sobie i dzieciom. Miło by było gdyby podczas tej przymusowej kwarantanny dzieci nie tylko siedziały przed telewizorem, komputerem czy telefonem ale również porobiły coś ciekawego i twórczego.

Zachęcamy również do grania w gry planszowe, świetnie rozwijają i uczą zdrowej rywalizacji. No i oczywiście „obowiązkowo” czytanie przed snem😉To taka nasza propozycja.

Zachęcamy rodziców do wysyłania zdjęć zrobionych prac plastycznych czy wykonanych zadań na e-mail  nauczycielek : G.Bystrzak gabsad@wp.pl , B.Lichota becialidzia@gmail.com, N. Gaweł nataliagawe@gmail.com lub kontakt poprzez mesengera Gabriela Bystrzak  dziękujemy i pozdrawiamy 🙂