KONKURS „PRZYJACIELE KLUBU MLECZAKA”

Po przeprowadzeniu warsztatów długo zastanawialiśmy się jakie zwierzątko mogłoby dołączyć do „Klubu Mleczaka” i wspólnie z Mleczakiem, Krokodylem Aleksandrem i Lisicą Karoliną uczyć dzieci higieny jamy ustnej. Po długich naradach postanowiliśmy, że do misji Mleczaka dołączy Króliczek Czaruś.
Nasz króliczek również dba o swoje ząbki, aby były zdrowe i mocne. Je dużo warzyw i zdrowo się odżywia. Podczas podróży i zabaw z dziećmi przyjaciele z „Klubu Mleczaka” będą uczyć ich nie tylko prawidłowego mycia ząbków, ale również dbania o zdrowie.
Mleczak nauczy dzieci prawidłowego mycia zębów. Krokodyl Aleksander przypomni dzieciom o konieczności picia wody, a Lisica Karolina zaszczepi w dzieciach zdrowy tryb życia i uprawianie sportu. Nasz Króliczek Czaruś będzie przekazywał najmłodszym dzieciom informacje o zdrowym odżywianiu, które wpływa na stan naszych zębów

• Zespół Szkolno – Przedszkolny nr7

Przedszkole Nr 23,