ZAWODY NASZYCH RODZICÓW – zajęcia poranne 12.05.2020

Dzień Dobry Wszystkim! 😊

Wyspaliście się dzisiaj? Mam nadzieję, że zjedliście pyszne, zdrowe śniadanie i macie dużo siły, żeby zmierzyć się kolejną dawką zadań. Zapraszam Was do działania.

Na początek spójrzcie na obrazki poniżej i powiedzcie, jakie przedstawiają zawody?

Udało Wam się nazwać wszystkie? A czy wiecie jaki zawód wykonuje Wasza mama albo Wasz tata? Popatrzcie jeszcze raz na obrazki i spróbujcie odszukać zwód Teraz zastanówcie się, czy któryś z obrazków przedstawia zawód wykonywany przez waszych rodziców? Znaleźliście pasujący obrazek? Jeśli nie możecie spróbować narysować zawód jaki wykonują Wasi rodzice. Porozmawiajcie z rodzicami na temat ich pracy. Zapytajcie, co robią, czy jest to bardzo ciężka praca, czy lubią swoją pracę, czy zawsze chcieli ją wykonywać, a może dowiecie się o wykonywaniu jakiego zawodu marzyli, gdy mieli tyle lat, co wy? 😊

Teraz Kochani chciałabym żebyście przygotowali swoje książeczki oraz kredki. Wykonajcie proszę ćwiczenia ze strony 20,21 oraz 22.

Pewnie bolą Was plecy po czasie spędzonym na wykonaniu ćwiczeń w książkach? Dlatego ubierzcie coś wygodnego, przygotujcie mały kocyk albo jeżeli ktoś posiada może wziąć matę do ćwiczeń. Kliknijcie w link poniżej i popracuje nad waszym kręgosłupem.

Do zobaczenia jutro!
Pani Monika

  • Przedszkole Nr 23,
    ul.Wolności 26
    80-538 Gdańsk

  • NIP 583-21-27-009
    tel./fax 583464949
    sekretariat@p23.edu.gdansk.pl