MŁODY PRZEWODNIK/ MŁODA PRZEWODNICZKA PO GDAŃSKU

Gdańskie miejsca niepodległości – 100. rocznica odzyskania niepodległości Polski

W dzisiejszym  dniu Morsy miały zajęcia w ramach cyklu ” Młody przewodnik/ młoda przewodniczka po Gdańsku”. Na spotkaniu Pani Magdalena rozmawiała ze starszakami  o Polsce ( co można podarować naszej ojczyźnie  na stulecie odzyskania niepodległości). Dzieci na dywanie układały różne ” prezenty”- świeże powietrze, zielone lasy, wybiegi dla psów, podjazdy przyjazne niepełnosprawnym, szczęśliwe zwierzęta, których prawa są szanowane.” Prezenty w formie dużych rysunków  (znaki obrazują to co dla naszego kraju jest ważne,  potrzebne i co by ” Polsce sprawiło przyjemność”). Dzieci patrzyły, komentowały, a następnie, każde z dzieci wybierało jeden prezent.

biuro@przedszkole23gda.pl