DNI OTWARTE W SP 18 I SP 55

Nasze przedszkolaki zostały zaproszone na dni otwarte do Szkoły Podstawowej nr 18 w Brzeźnie oraz do Szkoły Podstawowej nr 55 w Nowym Porcie. Pierwszego dnia w SP nr 18 robiliśmy ciasteczka kruche, które dzieci zabrały do domu. W dalszej części dnia były zajęcia plastyczne , w których to dzieci wykonywały własne ptaki. Na kolejnym spotkaniu dzieci miały zajęcia z klockami oraz na dywanie interaktywnym, który zrobił sprawił najwięcej radości. Na ostatni dzień zostały zaplanowane zajęcia sportowe i edukacyjne w sali. Dzieciom bardzo podobało się zwiedzanie szkoły i wykonywanie różnych aktywności. Do SP nr 55 zaprosiła Nas Pani Mirka z klasy 3 A.  Dzieci przyszły na lekcję pokazową. Zobaczyły jak wyglądają klasy szkolne, jak prowadzone są zajęcia oraz jak przyjazna panuje tam atmosfera. Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej nr 18 i Szkole Podstawowej nr 55 za zaproszenie i możliwość spędzenia z Wami czasu.

biuro@przedszkole23gda.pl