TEATR QFER PT. ŚMIECIOWISKO

Każdy człowiek wie duży i ten mały jak ważny jest zdrowy styl życia i dbanie o środowisko. W przypadku tych mniejszych ważne jest aby bawić się i jednocześnie uczyć. Wspaniałe połączenie zabawy i edukacji zaprezentował dzisiaj Teatr Qufer w przedstawieniu teatralnym pt. Śmieciowisko. Dzieci poznały mieszkającego na śmietniku tajemniczego Pana bałagana , który pilnuje porządku i opowiada znane bajki ” O Królewnie Śmieszcze”, ” O Rybaku i Rybce”, ” O nieprzemakalnym Kapturku” w niezwykłej nietypowej wersji.  Dlaczego nietypowej? Otóż postaci tych bajek to lalki papierowe, plastikowe, blaszane, wyczarowane z pojemników na odpady!!. Nasze Przedszkolaki zrozumiały, iż aby mogły zdrowo żyć muszą dbać o otaczające środowisko. Z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienia:)

dig

biuro@przedszkole23gda.pl