Wizyta Mikołaja

Wszystkie dzieci Cię kochają

Usiądź sobie miedzy nami

Obdarz dzieci prezentami”

7 grudnia Przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Co prawda nie było śniegu, ale Mikołajowi udało się przybyć. Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych  czekały na białobrodego z wielką niecierpliwością. Mikołaj zjawił się i wspólnie z dziećmi rozpoczął mikołajkową zabawę. Było mnóstwo śmiechu i radości, dzieci miały dużo pytań do Mikołaja np. ile ma lat?, czy ma prezenty dla dzieci? Mikołaju czy mam ładną czapkę?  itp,. Dzieci zaśpiewały piosenkę „Mikołaj święty” którą specjalnie się nauczyły dla naszego gościa. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały od Mikołaja to, na co najbardziej czekały, czyli prezenty  :-)))

Był to dzień pełen radości i uśmiechu, który niewątpliwie wprowadził wszystkich w okres oczekiwania na upragnione Święta Bożego Narodzenia.

• Zespół Szkolno – Przedszkolny nr7

Przedszkole Nr 23,