DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Dzieci bawiły się wspaniale.

Dzień obfitował w liczne atrakcje: zabawy z chustą animacyjną, konkursy, tańce przy muzyce, malowanie twarzy, a także nauka robienia duuuuużych baniek oraz smakowanie lodów. Szczególnie przypadło dzieciom do gustu tworzenie pięknych malunków na chodniku kolorowymi kredami.

Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

biuro@przedszkole23gda.pl