DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Nauczyciel w przedszkolu troszeczkę inaczej obchodzi dzień 14 października. W tym dniu jest ze wszystkimi swoimi wychowankami w miejscu pracy i dzięki temu może naprawdę poczuć wagę jaką przywiązują przedszkolacy do wysiłku swojego opiekuna. Od rana czuć atmosferę wielkiego święta. Dzieci ubrane są inaczej niż w czasie zwykłych dni.

Czekają na uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się na dużej sali dnia 13 października o godz. 9.30. Udekorowana sala, zaproszeni goście  i wreszcie wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci z grupy III i IV, to wszystko układa się w jedną, niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola. Bo w przedszkolu 14 październik to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Świętuje więc pani intendentka, panie kucharki, panie woźne, pan konserwator itd. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie.

Przedstawiciele Rady rodziców pięknie podziękowali wszystkim nauczycielom oraz pracownikom, wręczyli prezent który będzie służył nam przez wiele lat.

Życzenia złożone przez Panią Dyrektor  wlały w serca pracowników przedszkola dużo otuchy i dodały sił do podejmowania wyzwań jakie czekają przed każdym w nowym roku szkolnym.

Dziękujemy za dobre słowo, za kwiaty i słodkie poczęstunki.

p1000724 p1000726 p1000741 p1000750

biuro@przedszkole23gda.pl