PASOWANIE 2017

07.11.2017  odbyło się Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Tego dnia dzieci, które zaczęły uczęszczać w tym roku szkolnym, złożyły uroczystą przysięgę i zostały włączone do grona przedszkolaków. Pasowanie na przedszkolaka było nie   tylko wesołą   imprezą, ale również poważnym wydarzeniem w życiu najmłodszych dzieci z grupy PINGWINKI oraz kilkoro dzieci z grupy MORSY. Dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie a rodzice ślubowanie. Sam moment pasowania dzieci na przedszkolaków, był wyjątkowo doniosły. Pani Dyrektor dotykając wielkim ołówkiem, pasowała beztroskie dzieci w pełnoprawnych członków naszej  małej społeczności. Na znak przyjęcia dziecka do grona przedszkola, każdy z milusińskich otrzymał dyplom, znaczek swojej grupy oraz puzzle, które zakupiła Rada Rodziców. Dzieci z najstarszej grupy również przygotowały niespodziankę- powitały maluszki w gronie przedszkolaków piosenką o „Wesołych słoniach”i wręczyły kolorowe słonie. W sali na pasowanych przedszkolaków czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

biuro@przedszkole23gda.pl