RODZICE CZYTAJĄ W PRZEDSZKOLU

W ramach akcji „ Cala Polska czyta dzieciom” grupa Foczki wspólnie z rodzicami rozpoczęła serię spotkań „ Rodzice czytają Dzieciom w Przedszkolu”. Głośne czytanie dziecku już od najmłodszych lat kształtuje nawyk czytania przez całe życie. Wspólne czytanie z dzieckiem procentuje również w lepszym budowaniu jego więzi miedzy dorosłym a dzieckiem. Cała akcja polegać będzie na tym, że raz bądź kilka razy w miesiącu odwiedzać nas będą chętni rodzice bądź też dziadkowie i będą czytać dzieciom książki. Pierwszą mamą, która zagościła do grupy Foczki była p. Kasia Ciunajcis mama Nikodema, która przeczytała dzieciom bajkę pt ” Przygody Clifforda”. Przedszkolaki były zachwycone 😊😊 Pani Kasi bardzo dziękujemy i zachęcamy pozostałych rodziców do odwiedzenia nas w naszym przedszkolu w celu głośnego czytania dzieciom.

• Zespół Szkolno – Przedszkolny nr7

Przedszkole Nr 23,