SEA PARK w SARBSKU

24 maja dzieci z grupy 3 i 4  wyruszyły w daleką podróż. Była to pasjonująca wycieczkę do parku rekreacyjno -edukacyjnego: Sea  Park w Sarbsku. Przedszkolaki swoją  przygodę  rozpoczęły od zwiedzenia fokarium, gdzie  miały okazję zobaczyć foki szare i pospolite. Podziwiały ich karmienie i trening medyczny.

Dzieci wzięły też udział w multimedialnym, w pełni interaktywnym pokazie „Błękitek Live Shov”. Spotkały tam  wesołego i  bardzo sympatycznego wieloryba, który zaprosił je do swojego, fantastycznego, podwodnego świata. W czasie tego pokazu dzieci nie tylko wspaniale się bawiły, ale także wiele się nauczyły. Poznały różne ciekawostki  na temat tego niezwykłego stworzenia. Błękitek bardzo spodobał się dzieciom.

Kolejnym wydarzeniem był pokaz uchatek 20- letniej Selfi, 8- letniego Nero i 2-letnie Mai. Te zdolne uchatki śpiewały, tańczyły z piłką, skakały przez obręcze i swoim urokiem oczarowały całą widownię.

Następnie dzieci dały się do prehistorycznego oceanarium 3D, w którym ,,oko w oko” stanęły ze storami zamieszkującymi wody naszej planety miliony lat temu.

Na zakończenie wycieczki Delfinki wesoło bawiły się w parku linowym i na placach zabaw w statku pirackim.

biuro@przedszkole23gda.pl